Praca dla specjalisty ds. jakości (REKRUTACJA ZAKOŃCZONA)

Las-Kalisz” sp. z o.o. to firma od ponad 30 lat zajmująca się skupem i przetwórstwem dziczyzny oraz królika. Jesteśmy najbardziej doświadczonym i jednym z największych na polskim rynku przedsiębiorstw w swojej branży.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: specjalista ds. jakości
Miejsce pracy: Tomnice k. Krotoszyna

Zakres obowiązków:

  • Kontrola produkcji i produktów na każdym etapie wytwarzania;
  • Wdrażanie wymagań jakościowych w produkcji;
  • Tworzenie, wdrażanie, utrzymywanie systemu zarządzania jakością;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i analiza ich przyczyn w oparciu o narzędzia jakościowe oraz działania naprawcze;
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu wdrożonych standardów jakościowych;
  • Współpraca z innymi działami w firmie;
  • Udział w audytach zewnętrznych oraz inspekcjach urzędowych (Inspekcja Weterynaryjna, Sanepid).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość standardów jakościowych GMP, GHP, HACCP, IFS/BRC oraz wymagań regulacyjnych w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności;
  • Praktyczna umiejętność wykorzystywania pakietu MS Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Orientacja na realizację celów, sumienność, systematyczność, zaangażowanie i gotowość na rozwój;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • Umiejętność organizacji dokumentacji biurowej w formie papierowej i elektronicznej;
  • Dbałość o dobrą atmosferę i komunikację w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Jednozmianowy system pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności zawodowych;
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kompetencje;
  • Zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu stałego miejsca zamieszkania.

CV prosimy przesyłać na adres: biuro@las-kalisz.pl.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem tel. +48 62 725 42 70.