Zatrudnimy pracownika magazynu

Firma Las-Kalisz sp. z o.o. z Tomnic k. Krotoszyna, od przeszło 30 lat specjalizująca się w skupie i przetwórstwie dziczyzny oraz mięsa królika, zatrudni pracownika magazynu.

Miejsce pracy: Tomnice k. Krotoszyna

Wymagania:
• stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność,
• odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność, dobra organizacja pracy, rzetelność, solidność.

Zadania:
• praca w chłodni i w mroźni,
• przyjmowanie towarów na magazyn,
• kompletacja zamówień oraz przygotowanie towaru do wysyłki,
• załadunek, rozładunek pojazdów,
• transport bliski wózkiem paletowym,
• prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie,
• inne zlecone przez przełożonego prace magazynowe.

Oferujemy:
• umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną,
• pracę jednozmianową,
• wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3600 zł brutto (stawka 22,5 zł/godz.) plus premie uznaniowe,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności zawodowych,
• szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kompetencje,
• świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

CV prosimy przesyłać na adres: biuro@las-kalisz.pl.
Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem tel. +48 62 725 42 70.